Hizmetlerimiz > Laminant Parke

Laminant Parke

Laminant, dekoratif bir tabaka ile çevrelenmiş bir ahşap lifli levhalardan oluşur. Böylece herhangi bir ahşap görünümü benimsemek mümkündür. Ancak sadece ahşap optiği mümkün değildir, beton veya taş optiği de yeterlidir. Her şeyi bitirmek için, dekoratif katman üzerinde sözde kaplama adı verilen bir üst katman vardır. Bu, bu zeminlerin yüksek esnekliğini ve kolay bakımını sağlar. Laminant zeminler bir elektrik süpürgesi ile temiz tutulabilir veya hafif nemli bir paspas ile sorunsuz bir şekilde temizlenebilir.

Laminant, esneklik derecesini yansıtan farklı sınıflara ayrılmıştır. Bu bölme, optimum Laminant zeminin odanızda olmasını sağlar. Laminant, evin tüm odalarında kullanılabilir. Yatak odası, oturma odası, ofis/çalışma odası, mutfak ve hatta banyo için fark etmez, nemli odalara uygun özel bir Laminant vardır.

Diğer bir avantaj, bazı Laminant levhaların görünür eklemler olmadan döşenebilmesidir. Bu, kendi dört duvarınızda daha da şık bir zarafet sağlar. Laminant zemin kaplamaları ucuzdur, kolayca döşenir ve evinize kendi kişisel dokunuşunu verir.

  • Laminant Dayanıklılığı

Çeşitli dekorlara ek olarak, öncelikle panel kalınlığı ile kullanım sınıfı şeklinde belirtilen aşınma direnci arasında bir ayrım yapılır. Lütfen ürün açıklamasındaki ilgili bilgilere dikkat edin. Daha basit Laminantlar genellikle daha basit dekorlara sahiptir ve nispeten incedir, bu da onları özellikle uç bağlantılarında aşınmaya ve neme karşı daha hassas hale getirir. Yüksek kaliteli Laminant ise ahşap yüzeyin damarını taklit eden kabartma yapısı ve V-ekleri ile parke görünümünü mükemmel bir şekilde taklit eder. Laminant parke sadece tasarımında güzel olmakla kalmaz, aynı zamanda bir odanın özelliklerini de belirler. Daha ziyade, Laminant çok dayanıklı ve temizlenmesi kolay olduğu için son derece kullanışlıdır.

Günümüzde yüksek kaliteli Laminant hem görsel hem de dokunsal olarak gerçek ahşap zeminlerden neredeyse hiç ayırt edilemez. Ancak parkenin aksine, Laminant masif ahşaptan değil, ahşap esaslı bir taşıyıcı levhadan ve dekoratif bir tabakadan yapılır. Laminant, farklı genişlik ve uzunluklarda mevcuttur. Çepeçevre V eğimli ve senkronize kabartmalı büyük formatlar, gerçek bir tahtaya her zamankinden daha yakın olduklarından çok popülerdir. Tam olarak renkli damar boyunca uzanan senkronize kabartma, gerçek ahşap gibi mükemmel bir izlenim verir. İyi Laminant parke aynı zamanda dayanıklıdır, ışığa dayanıklıdır, bakımı kolaydır ve emisyonları düşüktür.

Parkeye göre daha düşük fiyatlara ek olarak Laminant parkelerin büyük bir avantajı da panelleri kendiniz kolayca döşeyebilmenizdir.

  • Ekolojik Profilli Laminant Parke

Laminant esas olarak doğal hammadde olan ahşaptan oluşur. Ne yazık ki, Laminant parkenin plastik olduğu yanılgısı hala yaygındır. Aslında, bu zemin kaplamaları, dekor kağıtları için taşıyıcı tabakayı temsil eden oldukça sıkıştırılmış ahşap lifli levhalardır.

  • Laminant Dekor Çeşitliliği Bireysel Oda Tasarımınız için

Laminant, odalarınızın tasarımı için size çok çeşitli farklı dekorlar sunar: popüler meşenin yeniden yorumlanması da dahil olmak üzere klasik ahşap görünümlerden sıra dışı taş dekorlara, düz renklere ve fantezi desenlere kadar. İster minimalist bir atmosfer isterse daha rahat bir yaşam tarzı tercih edin, dekor olarak meşe, kayın, akçaağaç veya ceviz tercih edin, ister tahta döşemenin görünümü veya bir gemi zemininin görünümü konusunda daha hevesli olun, ister sade ve zarif tercih edin.

  • Laminant Hangi Odalar için?

Yüksek kaliteli Laminant parke, özel odalarda neredeyse her yerde kullanılabilir. Bazı Laminantlar mutfaklar için bile uygundur. Fayans ve taş optiklerdeki dekorlar burada özellikle popülerdir.

Laminant, ticari sektörde, örneğin otellerde, restoranlarda, ofislerde veya mağazalarda tekrar tekrar kullanılmaktadır. Burada Laminant zemin elbette özel sektöre göre daha fazla streslidir. Bu nedenle uzun süre keyif alabilmeniz için Laminantınızın uygun kullanım veya aşınma sınıfına sahip olmasına dikkat edin!

  • İzmit Laminant Parke Döşeme olarak bütün Laminant işlerinizi itinayla yapalım.
Menü
Whatsapptan Sor!
İzmit Yapı Dekorasyon
Canlı Destek Ekibi!
Merhaba, Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizlere buradan ulaşabilirsin.