Hizmetlerimiz > Duşakabin

Duşakabin

Her tür duş için güvenilir duş kabininizi bizimle yenileyin. Duşakabin rahatlama, canlandırıcı ferahlık için kullanılır. Duş kabininizi (cam, ESG) planlarken her bir duş ihtiyacınızı karşılamak için tüm tasarım seçeneklerini bilmeli ve tartmalısınız. Çünkü pratik işlevselliğe ek olarak, duş kabininizin tasarımı da banyonuzdaki iyi hissetme faktörü için büyük önem taşır.

Doğru konsept için doğru duş kapısını seçmek burada çok önemlidir. Katlanabilir kapılı yerden tasarruf sağlayan bir köşe girişi veya sürgülü kapılı yuvarlak bir duş mu istiyorsunuz? Duş kabinleri serimizde, farklı kurulum durumları için birçok farklı çeşit bulacaksınız.

Ayrıca duş alanının temizliği de hafife alınmamalıdır. Duş alırken yaşadığınız iyileşme, daha sonra temizlik yaparak tehlikeye atılmamalıdır. Bu nedenle, duş kabinlerimizin (cam) tümü maksimum temizlenebilirlik için tasarlanmıştır. Bu, kir ve kireçlerin duş suyuyla birlikte duş kabininin camından yuvarlanmasına neden olur. Bizim duş sistemleri de bakımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Köşe girişi (köşe duşu),
 • Yan duvarlı kapılar,
 • Yuvarlak duş,
 • Yarım daire/U kabin.

Gerçek camdan yapılmış tüm duş kabinlerimiz tek camlı emniyet camı (emniyet camı, ESG) ile donatılmıştır. Bu, güvenlik camına özellikle yüksek bir direnç seviyesi sağlar. Darbelerden, çarpmalardan, bükülmelerden ve sıcaklık dalgalanmalarından gelen yüklere kolayca dayanabilir.

Yine de sentetik camdan yapılmış bir duş kabini tercih ederseniz, bazı ürünler de sunuyoruz. Sentetik camın düşük ağırlığı, özellikle fiziksel bir sınırlama olması durumunda veya çocuklar için daha kolay kullanılabilir.

Mekânı doğru konsept ile optimum şekilde kullanmak: Cam duşunuz için duş kapılarımız farklı banyoların farklı boyutları, şekilleri ve özellikleri vardır. Kiralık apartmanlarda, genellikle oldukça küçük ve basittirler, birçok inşaatçı ise yeni binaları için cömert kat planlarına önem verir. Banyo sadece kişisel hijyen amacını yerine getirmekle kalmamalı, aynı zamanda bir sağlıklı yaşam alanı ve dinlenme yeri olarak hizmet etmelidir. Doğru duş konseptine ve dolayısıyla kişisel banyonuz için doğru duş kabinine karar verirken, duş kapısına özellikle dikkat etmek önemlidir. Her banyo için doğru duşakabin (cam) oluşturulabilmesi için çeşitli farklı duş kapıları sunuyoruz.

 • Hangi Varyantlar Var ve Hangi Odalar için Uygunlar?

Döner kapı yeterli alana sahip geniş banyolar için özellikle uygundur. Döner bir kapı dışa doğru açılır ve bu şekilde bol miktarda giriş özgürlüğü sunar.

Kanatlı kapı dışarıya doğru olarak içeri doğru hem de döndürülebilir olarak, küçük banyo kullanımı için önceden belirlenmiştir. Bir kanatlı kapı, minimum alan gereksinimi ile maksimum giriş özgürlüğü sunar.

Sürgülü kapı tarafına açılır ve yer kazanmak için açılır. Sürgülü kapı küçük banyolarda kullanım için son derece uygundur.

Menteşeli katlanır kapı ve katlanır kapak kayar kapı alternatiflerdir. Duş kapısı asla odaya çıkıntı yapmadığından minimalist banyolar için de çok uygundur. Aynı zamanda rahat bir giriş mümkün olur.

Duş bölmeler bir kapı olmadan her odaya hafiflik yüksek derecede verir. Küçük banyolarda, odayı görsel olarak büyütmek için böyle bir duş perdesi kullanabilirsiniz. Büyük banyolarda bir duş perdesi ise zarif bir göz alıcı oluşturur.

Oda konseptinize uygun duş kapısını seçmek için banyonuzun fizibilitesini göz önünde bulundurmanız önemlidir. Kişisel olarak neye değer verdiğiniz ve duş alışkanlıklarınızın gerektirdiği de önemlidir.

Modern olduğu kadar pratik de kapılara sahip bir köşe girişi arıyorsanız, örneğin döner kapılı yuvarlak bir duş idealdir. Daha ferah bir kurulum durumunda göz alıcı potansiyele sahip zamandan bağımsız bir tasarım için ise geniş bir duş perdesi ve gömme giriş önerilir. Bazı duş kapılarımız yan panelli olarak da mevcuttur.

 • Komple Kabinler: Başlangıçtan itibaren tam donanımlı bir duş kabini (cam) için.

Duş konseptinizi/duş kabininizi ayrı ayrı bir araya getirmek ister misiniz? Komple duş kabinleri, çok yönlü ekipmanları ile puan alır, böylece tek bir ürünle konforlu, işlevsel bir duş kabininin tüm bileşenlerine sahip olursunuz. Ürünler farklı tasarım ve boyutlarda mevcuttur, böylece (hemen hemen) her kurulum durumu için doğru duş kabini mevcuttur.

 • Katlanır Banyo Duvarları: Küvet Üzerindeki Duş Kabini (Cam) için

Banyonuzda küvet var ama duşakabin yok mu? Klasik duş perdesi bir yandan zarafetini çabucak kaybeder, diğer yandan nispeten büyük bir alan gerektirir; alanı görsel olarak azaltır. Ek olarak, plastiğin ıslak gövdeye yapışması ve böylece duş deneyimini can sıkıcı olmaktan daha az rahatlatıcı hale getirmesi can sıkıcı bir özelliktir.

Duş deneyiminizi her açıdan optimize eden güvenilir bir sıçrama koruması için ideal çözüm, gerçek camdan veya sentetik camdan yapılmış bir küvet eklentisidir. Bu amaçla hem banyonuzu hem de küvetinizdeki duş deneyimini önemli ölçüde artıracağınız çeşitli yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz.

Ürünlerimiz, bazıları sabit, bazıları sarkaç olmak üzere tek parçadan yedi parçaya kadar çeşitlilik göstermektedir.

Katlama seçeneği olan bu çok parçalı ürünler, katlanır kapı veya duş kabinleri için katlanır kapı ile aynı avantajlara sahiptir: Kolayca katlanabilirler ve küçük alanlar daha düz hale getirilebilirler.

Geniş ürün yelpazemizi keşfedin ve sizin için en iyi katlanır duvarı bulun. Bu katlanır küvet duvarları, herhangi bir rahatsız edici delik açmadan kurulum durumunuza hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir.

 • Duşakabin (Cam duş) için Doğru Temel: Duş Teknesi

En az doğru duş kabini seçmek kadar önemli olan, doğru alt yapı hakkında bilinçli bir karar vermektir. Burada giriş yüksekliği ve malzemeye göre doğru karar vermek önemlidir ama yine de hangi seçenekler var ve her birinin avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Verilecek ilk karar duş alanınızın yüksekliğine göre verilir. Zemin seviyesinde mi olmalı yoksa çevresindeki zeminden farklı mı olmalı? Temel olarak, engelsiz giriş son derece pratiktir, çünkü hem çocuklar hem de ileri yaştaki insanlar engelsiz girebilir. (Geçici) kısıtlı hareket kabiliyetinde bile, düz bir duş alanı günlük kişisel hijyeni kolaylaştırır.

Buna karşılık, duş kabininizin duş kabini içinde güvenilir bir şekilde tutulduğu için, duş kabininin yükseltilmiş bir temeli, nispeten daha iyi bir su sıçramasına karşı koruma görevi görür.

 • Duş Alanınızın Yüzeyi için Malzemeler

Engelsiz bir duş kabinine karar verdiniz mi? O zaman ya döşeme ya da duş teknesi ile donatma seçeneğiniz var.

Yüksek Direnç: Ne sıcaklık dalgalanmaları ne de ışığa maruz kalma malzemenin optiğine zarar vermez.

Düşük Ağırlık: Malzemenin düşük ağırlığı, duş teknesinin kolay ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlar.

 • Sıhhi akrilikten farklı olarak, mineral döküm diğer özelliklerle etkileyicidir:
 • Cilt dostu,
 • Kalıcı boyutsal kararlılık,
 • Duşta güvenli bir duruş için iyi bir ayaklılık.

Malzeme aynı zamanda doğal bir ısı deposu olarak da etkileyicidir, böylece duşakabin (cam) içinde dururken her zaman hoş ve sıcak ayakların keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Katlanabilir Cam Elemanlar: Daha düşük profilli kayar kapılarımızın hareketli elemanları, kolay temizlik için içeri doğru katlanabilir.
 • Küvetin Yanında Kısaltılmış Yan Duvar: Küvetin yanına yerleştirilen duş kabinleri kısaltılmış bir yan duvarla donatılabilir. Bu, küvetin yanında veya yanında bitebilir. Her iki model de duş kabininizin/duş duvarınızın boşluklarının ve kenarlarının kolay temizlenmesine imkân tanır.
 • Duş kabini (cam duş) için bu üç pratik önlemden bağımsız olarak, her duş kabini düzenli olarak temizlenmelidir. Düzenli, hafif bakım ve temizlik, duş kabininizde inatçı kirlenmeyi güvenilir bir şekilde önleyecektir. Böylelikle duşa kabininizin (cam) uzun süre keyfini çıkaracaksınız.
 • Fizibilite çalışmaları ve teklifler açısından duş konseptinizin (duş kabini) kapsamlı planlamasında size destek oluyoruz. Ayrıca sahip seçeneğine sahip ölçümlerini bizim tarafından alınan duş kabini (cam) eğitimli personel ve kurulumunu tarafından duş kabini profesyonel tesisatçıları. Yeni duş kabininizin ölçümlerini bir profesyonele yaptırmanız mantıklıdır.
 • Tasarım, satış, üretim, pazarlama, planlama ve sevkiyat tüm departmanları tek bir çatı altında bulacaksınız. Bu da sizin için siparişinizi tesliminden sevkiyata kadar her zaman takip edebilmemiz ve kullanılan malzemelerin kalitesi konusunda kendimizi ikna edebilmemiz avantajına sahiptir.
 • Uzun yıllara dayanan deneyimimizle yüksek kaliteli duş kabinleri monte etmekteyiz.
Menü
Whatsapptan Sor!
İzmit Yapı Dekorasyon
Canlı Destek Ekibi!
Merhaba, Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizlere buradan ulaşabilirsin.