Hizmetlerimiz > İç Kapı

İç Kapı

Görünüm sadece malzemeye değil, diğer faktörlere de bağlıdır. Örneğin, kapı kanadı tamamen düz olabilir veya frezelenmiş çizgilerle süslenebilir. Kaset görünümü de popülerdir isteğe bağlı olarak hafif kesiklerle ve tabii ki çeşitli renklerde, bireysel olarak uyarlanmış yükseklik ve genişliklerde ve kare veya yuvarlak kapı kanadı kenarlarına sahip iç kapılar da mevcuttur. Son olarak, donanım seçimi de iç kapılarınızın görsel etkisini etkiler.

İç kapıların neredeyse tüm yaygın malzemeleri, boyutları ve tasarımlarını içeren geniş bir ürün yelpazesi sunar. Talep üzerine size her model için uygun çerçeveyi de sağlayabiliriz. Bu, kapı kanadı ile duvarı birbirine bağlayan çerçevedir. Size yerinde planlama ve ölçümün yanı sıra iç kapıların eğitimli ortak şirketlerimiz tarafından montajını da sunuyoruz.

Yüzeylerinin altında, çoğu iç kapı esasen ahşap malzemelerden yapılmıştır. Bununla birlikte, kapı kanatlarının göbeği için genellikle daha hafif malzemeler kullanılır. Sözde orta katman (veya iç katman) genellikle boşluk bakımından zengin kâğıt veya karton peteklerden oluşur. Bu ucuz seçenektir. Ek olarak, boru şeklinde talaş orta tabakalı veya boşluksuz tam talaş dolgulu daha yüksek kaliteli modeller de sunuyoruz. Yalıtım malzemesi ile doldurulmuş iç kapılar da bulunmaktadır. Bu şekilde termal, gürültü ve yangından korunma iyileştirilebilir. Ancak burada, fonksiyonel kapılar yelpazesine geliyoruz. Bu tür özel ürünler, yaşam alanlarında ikincil bir rol oynama eğilimindedir ama tabii ki talep üzerine bizden iç kapılar da temin edebilirsiniz, yangın gibi ek hizmetler, duman ve gürültü korumasının yanı sıra özel nem geçirmez kapılar ve hırsızlığa dayanıklı kapılar sunulmaktadır.

Özel Avantaj: Hemen hemen her oda ve mobilya konseptiyle uyumludur ve birçok renk ve malzeme ile kombine edilebilir. Beyaz kapılar hafif ve zarif görünür, odaların daha aydınlık ve daha büyük görünmesini sağlar. Pürüzsüz cila kaplamayı da kolayca temizleyebilirsiniz.

Lake kapılar nispeten ucuzken, kaplama yüzeyli bir iç kapı daha büyük bütçe için daha fazladır. Elbette gerçek ahşap yüzeyli oda kapıları her mobilya stiline uymuyor ancak yaşam alanınızı tasarlarken doğal malzemelere değer veriyorsanız, kaplama tam size göre olabilir. Bu kapıların yüzeyleri ince, özellikle gerçek ahşaptan yapılmış güzel yapraklarla kaplanmıştır. Bunlar doğrudan soylu ağaç gövdelerinden soyulmuştu. Her kaplama benzersiz bir damarla benzersizdir. Sonuç, sıcak ve çok özel bir atmosfer yaratan yüksek kaliteli kapılardır.

Her tür kapı için cam kesikli modeller de mevcuttur. Bu tür ahşap cam kapılar özellikle komşu odalardan biraz gün ışığı sağlamak istediğiniz penceresiz odalarınız varsa kullanışlıdır. Alternatif olarak, tamamen camdan yapılmış bir iç kapı da tercih edebilirsiniz. Tamamı cam kapılar özellikle ofis ve ticari alanlarda popülerdir. Açık, samimi bir atmosfer sağlarlar ve bina cephesine doğrudan bitişik olmayan odalara gün ışığını getirir. Ancak özel sektörde, örneğin penceresiz banyolar gibi faydalı uygulama alanları da vardır. Burada cam kapılar, bakım kolaylığı ve neme dayanıklılıklarıyla puan alıyor. Ve elbette ışığın geçmesine izin veren ancak tamamen şeffaf olmayan mat camlar da var.

Geniş ürün yelpazemizde iç kapılarınıza mükemmel şekilde uyan bir model bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Çoğu zaman aynı görünüme rağmen, bir apartman kapısı basit iç kapılardan farklıdır. Hepsinden önemlisi, daha stabildir ve daha fazla ısı, ses ve hırsızlık koruması sunar.

Yüksek kaliteli donanım detaylarına sahip kapılar, iç mekanlara kusursuz bir görünüm kazandırır ve bir odanın genel görünümünü kesin bir şekilde şekillendirir. Kapı ve çerçeve arasındaki düz görünümden, sessiz ve yumuşak kapanma için manyetik düşme kilidine kadar seçtiğiniz kapı kişisel yaşam durumunuza uyacak şekilde ayrı ayrı bir araya getirilebilir.

Kapı Satın Alırken En Sık Sorulan 10 Soru

 • Kapılar için standart ölçüler var mı?
 • Kapıyı ve çerçeveyi nasıl doğru ölçebilirim?
 • Ahşap çerçeveli kapılar için standart ölçüler nelerdir?
 • Önce kapılar mı, döşeme veya duvar kâğıdı mı?
 • Cam kapımı kısaltabilir miyim?
 • Mevcut çelik çerçevemi sökmek zorunda mıyım?
 • Farklı kapı yüzeyleri nasıl farklılık gösterir?
 • Bir iç kapı üzerinde farklı yüzeyler olabilir mi?
 • Özel ölçüleri olan iç kapılar var mı yoksa duvar açıklığını ayarlamak zorunda mıyım?
 • Showroom’da istediğim kapıyı/çerçeveyi bulamazsam ne olur?

 

 • Kapılar İçin Standart Ölçüler Var mı?

Standart ölçülere sahip kapılar, standart kapılar olarak da adlandırılır. Farklı yüzey tasarımlarında ve ekipmanlarında uzman satıcılardan hızlı bir şekilde temin edilebilirler. Standart bir kapının uyup uymadığını kontrol etmek için, duvar açıklığının genişliğini x yüksekliğini ve tüm malzemeleri (örn. Banyodaki fayanslar) içeren duvar kalınlığını ölçün.

 • İzmit Tadilat olarak iç kapılarınızı biz yapalım. Bizimle irtibata geçmeniz sizin lehinize olacaktır.
Menü
Whatsapptan Sor!
İzmit Yapı Dekorasyon
Canlı Destek Ekibi!
Merhaba, Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizlere buradan ulaşabilirsin.