Hizmetlerimiz > İş Yeri Tadilat

İş Yeri Tadilat

İzmit iş yeri tadilat olarak profesyoneller tarafından yapılan yenileme çalışmaları yapmaktayız. Konut ve iş binaları her gün çalışıyor ve bu nedenle doğal aşınma ve yıpranma belirtilerine maruz kalıyorlar. Binanın değerini korumak için düzenli aralıklarla yenileme çalışmaları yapılmalıdır. Yenileme aynı zamanda mülkün modernize edilmesine ve sürdürülebilir hale getirilmesine de hizmet ediyor.

Evde ve apartman dairesinde her zaman yapılması gereken tadilat çalışmaları vardır. Duvarların boyanması, mutfak ve banyonun yenilenmesi veya tüm mülkün yıkılması gerekiyor. Bu görevlerin düzgün bir şekilde yerine getirilebilmesi için bir profesyonelin desteğine ihtiyaç vardır. İzmit iş yeri tadilat olarak evinizde veya dairenizde yenileme çalışmaları için yardıma ihtiyacınız varsa doğru irtibat noktasıdır. Kendi dört duvarınızda daha da rahat hissetmeniz için tüm yenileme işlerini üstleniyoruz ve profesyonelce yapıyoruz. Sadece apartmanlar ve evler değil, aynı zamanda ticari binalar da zaman zaman veya belirli durumlarda yenilenmelidir.

Gerekli tecrübe ile her türlü tadilat işini yapabilmekteyiz. Hızlı bir şekilde garanti edilir, çünkü genellikle daire hızla yeniden yaşanabilir hale gelmelidir. Şirket binasında, işin aksamaması için şirket faaliyet halindeyken tadilatı devralmaktan mutluluk duyarız.

İzmit İş yeri tadilat Hizmetlerimiz şunları içerir:

 

 • Boyama: Eğitimli ressamlar ve cilacılar dairenizi veya bireysel odalarınızı boyar. Boya, fırça ve benzeri gerekli eşyaları getirip duvarlarınıza yeni bir kat boya veriyoruz. Çünkü duvar renginin bir odanın etkisi ve kalitesi üzerinde önemli bir etkisi vardır. Modern bir renk karıştırma sistemi ile ister yenileme ister tadilat olsun, renk isteklerinizi tam olarak yerine getirebiliriz. Ayrıca Empire Service duvarlarınızı iç ve dış mekanlarda sıvayarak çeşitli hava koşullarına karşı gerekli korumayı sağladı. Ses ve ısı yalıtımını da devralmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

 • Dönüştürme: İzmit iş yeri tadilat uzmanlarımız dairenizi isteklerinize göre dönüştürür, geçitler oluşturur, duvarlar çizer ve diğer dönüştürme önlemlerini alır. Küçük tadilatlardan yapısal değişikliklere işi her zaman profesyonelce yapıyoruz.

 

 • Yıkım İşi: Evleri, garajları, bahçe barakalarını ve benzerlerini yıkıyor, molozları çevreye zarar vermeyecek şekilde ayırıp atıyor ve binanızı daha fazla çalışmaya hazırlıyoruz. İzmit iş yeri tadilat ayrıca sonraki düzenleme ve temizlik işleriyle ilgilenir ve gerekirse müteakip inşaat veya modernizasyon projelerinde size yardımcı olur.

 

 • Kanal Açma: Eski ekipman, elektrik hatları ve benzerlerini kaldırıp mülkünüzü tamamen yenileriz. Oluk alma aynı zamanda evsel ve büyük hacimli atıkların çıkarılmasını ve her türlü yer kaplamasının kaldırılmasını da içerir. Mobilya, halı ve aletleri söküp uygun şekilde imha ederiz.

 

 • Kısmi Tadilat: Banyo, mutfak, oturma odası, kiler veya dış alanları yeniliyoruz. Tam yenilemeye ucuz bir alternatif olarak, tadilat işini tam olarak tadilat ihtiyacı olan yerde yapıyoruz.

 

 • Yenileme: İzmit iş yeri tadilat servisimiz, tüm evinizi yeniler, teknolojiyi günceller ve mülkün geleceğe hazır olmasını sağlar. Ekip sorumlumuz önce eski sıhhi tesislerin söküldüğünü görür ve ardından kabuğun orijinal durumuna geri döndüğünü görür. Daha sonra ısıtma, su, havalandırma veya elektronik için yeni borular veya hatlar kuruyoruz. Ayrıca ıslak ve kuru inşaat alanındaki tüm işleri üstleniyoruz. Yenileme çalışmalarının bir parçası olarak, gerekirse nem hasarını, çatlakları veya küfleri de gideriyor ve cephe, çatı ve elektronik aksamın yenilenmesini sağlıyoruz. Ayrıca binaların kurutulmasından ve çatıların yenilenmesinden de sorumluyuz.

 

 • Modernizasyon: Binanızı enerji ve su temini de dahil olmak üzere sıfırdan modernize ediyoruz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, yeni ısıtma ve sıhhi sistemler kuruyoruz veya merdivenlerin modernizasyonu ile ilgileniyoruz. Modernizasyon görevleri müşteriden müşteriye değişir ve gerekli uzmanlık sayesinde her sipariş için donanımlıyız.

 

Yenileme, oluk açma ve modernizasyon alanındaki hizmetlerimiz ayrıca şunları içerir:

 

 • Pencere ve kapı tesisatları
 • Sıhhi tesisat
 • Her türlü fayans işi
 • Banyo tadilatı
 • Dış alanların modernizasyonu
 • Şirketinizin binasının boşaltılması
 • Her türlü yıkım işi.

 

İstişare sonrasında, evinizin tadilatı, içini boşaltma, modernizasyon ve yeniden biçimlendirme ile ilgili birçok başka iş yapıyoruz. Zaten hazırlık yapmışsanız gerekli malzemeleri sağlamaktan veya malzemelerinizi kullanmaktan memnuniyet duyarız. Bireysel anlaşmaya bağlı olarak, yenileme her zaman profesyonelce ve müşteri gereksinimlerine göre yürütülebilir. Size cazip malzeme fiyatları sunuyoruz. Yenileme çalışmalarını her durumda profesyonelce gerçekleştirmek için profesyonel yenileme araçları kullanır.

Menü
Whatsapptan Sor!
İzmit Yapı Dekorasyon
Canlı Destek Ekibi!
Merhaba, Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizlere buradan ulaşabilirsin.