Hizmetlerimiz > Fayans Kalebodur İşleri

Fayans Kalebodur İşleri

Dış alandaki yani mahzeni olan balkon ve teraslardaki fayanslar belirli hava koşullarına maruz kalır. Fayanslarınızın ve alt yüzeyin uzun süre yaşayabilmesi için, beton alt yüzeyin temiz bir şekilde kapatılması en önemli faktördür. Talimatlarımız, yer karolarını nasıl doğru bir şekilde döşeyebileceğinizi ve balkonunuzu ve terasınızı nasıl kalıcı olarak kapatabileceğinizi göstermektedir.

Proje planlayıcımız, projeniz için balkon ve teras karoları konusunda detaylı talimatlar ve doğru miktarda doğru ürünlerle bir alışveriş listesi hazırlasın.

Mutfak için yeni bir çini ayna veya banyodaki duvar ve zemin için şık mozaik karolar eski karo kaplamayı kaldırmanız bile gerekmez. Yeni karolarınızı doğrudan eski karoların üzerine yerleştirin. Bu, eski duvar ve yer karolarının zaman alıcı yontulmasından ve dolayısıyla zamandan, işten ve tabii ki paradan tasarruf etmenizi sağlar. Eski karo kaplamasını kontrol etmekten fayans döşemeye ve derz dolguya kadar “fayans üzerine fayansın” nasıl çalıştığını göstereceğiz.

Duvar, ahşap veya alçı sıva: İç mekânda bulunan farklı alt tabakaları, bunları nasıl tanıyabileceğinizi ve döşemeden önce hazırlayabileceğinizi anlatacağız.

Karoların duvara yapışması için döşemek istediğiniz alt tabakanın uygun ve uygun şekilde hazırlanmış olması gerekir. Bunu yapmak için elbette çeşitli duvar ve zemin kaplamalarını ayırt edebilmeli ve değerlendirebilmelisin. Size iç mekandaki en önemli duvar alt tabakalarını tanıtacağız ve bunları hangi özelliklerle tanıyabileceğinizi, kalitelerini nasıl değerlendirdiğinizi ve döşeme için ideal şekilde hazırlayacağınızı açıklayacağız. Çalıştığınız ürünler de yüzeye uygun hale getirilmelidir. Proje planlayıcımızı kullanın sizin için doğru miktarları içeren bir alışveriş listesi ve ayrıntılı talimatlar dahil olmak üzere projeniz için doğru ürünler otomatik olarak seçilir.

Fayans, banyodaki duvarlar ve zeminler için klasiktir, ancak sağlam zemin kaplaması mutfakta da popülerdir. Banyodaki zemin, özellikle yer seviyesindeki duşlarda suya ve neme maruz kalmaktadır. Zemini nem hasarından korumak için, döşemeden önce zemini tamamen kapatmak önemlidir. Sıçrayan su ve buhar da mutfak fayanslarında sorunlara neden olabilir, ancak banyodan farklı olarak burada sızdırmazlık kesinlikle gerekli değildir.

Banyoda ve mutfakta yer karolarını en güzel bir şekilde döşeyeceğimizi size göstereceğiz. Alt zemini hazırlamaktan, fayansları döşemeye ve derzlemeye kadar. Her türlü hizmeti sahasında uzman ekibimizle vermekteyiz.

Örneğin banyo veya mutfakta zemine ulaşmayan kiremitli bir duvar alanına kiremitli duvar denir. Çalışma yüzeyi ile duvar dolapları arasındaki kiremitli bir arka duvar, öncelikle su ve yağa karşı temizlemesi kolay bir sıçrama koruması görevi görür. Alt tabakanın hazırlanmasından fayansların döşenmesine ve derz dolguya kadar nasıl kolayca bir mutfak aynası yapabileceğinizi size göstereceğiz.

Proje planlayıcımızın, projeniz için tam olarak projeniz için bir alışveriş listesi oluşturmasına yardımcı olun.

Fayans ister geniş formatlı ister renkli mozaik olsun banyodaki duvarlar ve zeminler için ideal kaplamadır. Duş, küvet ve lavabo etrafındaki alanlar özellikle sıçrayan su ve neme maruz kalır. Yerle aynı seviyedeki duşlarda su doğrudan banyo karolarının üzerinden gidere akar. Nem hasarını önlemek için sızdırmazlık önemlidir. Banyoda ve duşta duvar karolarını nasıl döşeyeceğinizi size göstereceğiz alt zemini hazırlamaktan, fayansları döşemeye ve derzlemeye kadar.

  • İzmit Tadilat olarak; bizimle çalışmanız bütün fayans ve kalebodur işlerinizin en güzel şekilde kesenize uygun yapılmasının teminatıdır.
Menü
Whatsapptan Sor!
İzmit Yapı Dekorasyon
Canlı Destek Ekibi!
Merhaba, Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizlere buradan ulaşabilirsin.